Jeden dzień, jedna chwila i jeden wypadek wywraca życie Poli – głównej bohaterki – do góry nogami. W dniu, który wszystko zmienił, Pola otrzymuje telefon, że jej synek nie dojechał do przychodni. Sama nic nie rozumie, bo przecież jej mąż właśnie go tam zabrał. Próbuje się do niego dodzwonić, ale      bezskutecznie. Mimo złej pogody, postanawia pojechać do przychodni. Po drodze jest świadkiem prowadzonej nad rzeką akcji ratunkowej. Okazuje się, że zostaje wyłowiony z niej samochód jej męża. Parę dni później jego zwłoki zostają odnalezione, ale po jej synu nie ma śladu…

„Topieliska” to trzymający w napięciu thriller psychologiczny i znakomita opowieść o mrocznych zakamarkach ludzkiego umysłu. Mroczna atmosfera i tajemnice skrywane po latach. Problemy dzieciństwa i zmaganie się ze wspomnieniami przez wiele lat.

Jeśli szukacie historii, która Was ‘pożre’ i zabierze kilka godzin z Waszego czytelniczego życia to trafiliście na właściwy tytuł. Jest to jedna z tych książek, o których myśli się na długo po jej zakończeniu.