Pamiętają się z dzieciństwa. Po wielu latach spotykają się w klubie. Wiktor przystojny, ułożony i opanowany biznesmen i Molly szalona, nieznośna, piękna kobieta, która kiedyś w życiu przeżyła piekło. Dziś nie potrafi nikomu zaufać i boi się ulokować uczucia.

On jednak postanawia o nią zawalczyć… Dwa różne światy… Czy Molly zmieni dla Wiktora swoje życie?

Trudne dzieciństwo, rodzinna tragedia, tajemnica która przekreśli dopiero co zbudowane zaufanie i szczęście, śmierć bliskiej osoby, aż w końcu też “szczęście w nieszczęściu” .To historia trudnej miłości i nadziei, która nie prowadzi oczywistymi ścieżkami. Jest tu uczucie, tajemnica, próba przebaczenia, odcięcia się od dawnego życia, jest ryzyko i jego bolesne konsekwencje.

Genialna fabuła, cudowni bohaterowie. Mnóstwo emocji. Zwroty akcji i dramaty bohaterów. Historia opisana w książce, chwyta za serce i nie daje o sobie zapomnieć. Książka przypomina emocjonalną jazdę bez trzymanki a Agnieszka Lingas- Łoniewska po raz kolejny dowodzi, że w pełni zasługuje na miano dilerki emocji.

Jeśli szukacie historii, która oderwie Was od szarej rzeczywistości, Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 101 serdecznie poleca a autorce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i pisarskiej formy!!!