„Lato w przytulnej” to drugi tom sagi o niezwykle tajemniczej i nieco zwariowanej rodzince Gawroszów. Chwyta za serce równie mocno jak pierwszy. Nie ma chwili na nudę, dzieje się dużo, szybko i zaskakująco.

Nieuleczalnie chora Amelia, wiadomością o swojej ciąży wprawa w zdumienie całą rodzinę. Dziewczyna nie chce zdradzić kim jest ojciec dziecka. Nie bierze też pod uwagę zagrożenia jakie ciąża niesie dla jej życia. Chce urodzić za wszelką cenę i pozostawić po sobie ślad na tym świecie. Rodzinie nie pozostaje nic innego jak uszanować jej decyzję.

W Przytulnej pod czujnym okiem Azji i Alicji, trwa remont. Dom musi być gotowy na przyjęcie nowego członka rodziny. O pieniądze na szczęście nie muszą się martwić. Z tajemniczego źródła, na konto Alicji, wciąż płynie gotówka. Kobieta pragnie wynagrodzić dzieciom lata, gdy w domu się nie przelewało i spełnia ich marzenia. Ale nie wszystko da się kupić. Z czasem pieniądze mogą stać się kością niezgody.

„Lato w Przytulnej” to ciepła, rodzinna opowieść o miłości, o sekretach niosących ze sobą duży ładunek emocjonalny, o rozczarowaniach i nadziei. Już nie mogę doczekać się kolejnej części.

Zapraszamy do przeczytania do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 41 przy Skoczylasa 9.