” Wzruszająca opowieść o Jeżu i Żółwiu, którzy mimo przeszkód i ograniczeń na nowo uczą się, jak okazywać sobie miłość. To nieoceniona pomoc dla rodziców, którzy pragną pomóc swoim dzieciom w nowej rzeczywistości.”

Dwaj przyjaciele – Kolczasty Jeż i Żółw z twardą skorupką, znani z książki „Czy mogę się przytulić” (wyd. 2019) dobrze wiedzą, że przytulaski i ściskanie to najlepsze metody na okazywanie innym uczuć.

Ale co robić jeśli wszystko się zmienia i nie możemy się przytulać? Jeśli nawet podanie ręki komuś na przywitanie może stanowić problem – nie mówiąc już o uściskach. Albo gdy nie możemy się z kimś dla nas ważnym i kochanym zobaczyć.

Ta wzruszająca opowieść o dwóch przyjaciołach, którzy mimo zakazów i ograniczeń uczą się na nowo tego, jak okazywać sobie uczucia, przywiązanie, miłość i przyjaźń.
Książka jest ogromną pomocą dla rodziców, którzy chcieliby wytłumaczyć w przystępny sposób swoim pociechom, jak odnaleźć się oraz jak zachowywać w nowej rzeczywistości. Ogromna pomoc zwłaszcza w dzisiejszym czasie pandemii.