Bez czego nie wyobrażasz sobie świąt? Bez choinki, prezentów, wigilijnej kolacji? A może stawiasz przede wszystkim na towarzystwo tych, których kochasz?

„Bez ciebie nie ma świąt” to ciepła opowieść o samotnej matce, która próbuje godzić wychowanie dziecka z obowiązkami zawodowymi. Franek, siedmioletni synek Marii pisze list do Świętego Mikołaja w którym zamiast zabawki prosi o to, by na święta pojawił się jego tata, którego do tej pory nie było w jego życiu…

To historia o sile relacji rodzinnych, a także o tajemnicach, które skrywane przez najbliższymi, prędzej czy później wyjdą na światło dzienne.  Nawet jeśli myślimy, że nasza codzienność jest już poukładana, to zawsze należy spodziewać się niespodziewanego. Wszak takie zaskakujące prezenty od życia mogą okazać się tymi najpiękniejszymi.

W tej lekkiej świątecznej powieści odnajdziemy rodzinną atmosferę, która daje nadzieję. “Bez Ciebie nie ma świąt” to bardzo wartościowa, wrażliwa i romantyczna historia pełna życiowych prawd. Idealna lektura na święta! Serdecznie polecamy!