Szanowni Państwo,

w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, wynikającym z dużego przyrostu zakażeń wszystkie filie biblioteczne na Pradze-Północ będą nieczynne do 3 maja 2021 r.

Zachęcamy Państwa do korzystania ze zbiorów w formie bezkontaktowej i zamawiania książek przez katalog on-line, e-mailowo lub telefonicznie.

Po odbiór książek zapraszamy  po telefonicznym umówieniu się na konkretną godzinę z bibliotekarzem między godz. 8.00 – 16.00 w celu odebrania zamówienia.

Zachęcamy do korzystania z  bezpłatnego dostępu do e-booków Legimi i Ibuk Libra oraz kursów językowych FunMedia.

Aby otrzymać kod dostępu do platformy Legimi i Ibuk Libra osoby zapisane do Biblioteki mogą przesłać na adres dzial.metodyczny@bppn.waw.pl  prośbę o kod w temacie maila podając „Legimi” lub “Ibuk Libra” a w treści imię i nazwisko oraz numer karty czytelnika.

Aby otrzymać kod dostępu do platformy FunMedia osoby zapisane do Biblioteki mogą przesłać na adres anejur@bppn.waw.pl prośbę o kod w temacie maila podając „Lerni” a w treści imię i nazwisko oraz numer karty czytelnika.

O ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu placówek poinformujemy w osobnym komunikacie.