Szanowni Państwo,

w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, wynikającym z dużego przyrostu zakażeń wszystkie filie biblioteczne na Pradze-Północ będą nieczynne od 29 marca do 9 kwietnia 2021 r.

W wyjątkowych sytuacjach uruchomiliśmy dla Państwa możliwość zamawiania książek wyłącznie w celach edukacyjnych i odbieranie ich w formie bezkontaktowej. Niezbędne materiały biblioteczne można zamawiać przez katalog on-line, e-mailowo lub telefonicznie.

Odbiór książek następuje następnego dnia po telefonicznym umówieniu się na konkretną godzinę z bibliotekarzem w celu odebrania przygotowanej paczki i pozostawieniu w wyznaczonym miejscu zwracanych zbiorów.

Zachęcamy do korzystania z  bezpłatnego dostępu do e-booków Legimi i Ibuk Libra oraz kursów językowych FunMedia.

Aby otrzymać kod dostępu do platformy Legimi i Ibuk Libra osoby zapisane do Biblioteki mogą przesłać na adres dzial.metodyczny@bppn.waw.pl  prośbę o kod w temacie maila podając „Legimi” lub “Ibuk Libra” a w treści imię i nazwisko oraz numer karty czytelnika.

Aby otrzymać kod dostępu do platformy FunMedia osoby zapisane do Biblioteki mogą przesłać na adres anejur@bppn.waw.pl prośbę o kod w temacie maila podając „Lerni” a w treści imię i nazwisko oraz numer karty czytelnika.

O ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu placówek poinformujemy w osobnym komunikacie.

Dodatkowo informujemy, że Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 4 przy ul. Radzymińskiej 50, Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 101 przy ul. Ząbkowskiej 23/25 i Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 102 przy ul. Jagiellońskie 47 E będą nieczynne z powodu spisu księgozbioru (skontrum).