Zasady „Konkursu na najlepszą recenzję książki <>”, autorstwa Marcina Michała Wysockiego.

  • Konkurs organizowany jest przez wydawcę – Qes Agency (www.qesagency.pl) z myślą o czytelnikach bibliotek.
  • Konkurs będzie przeprowadzony w dniach od 1 do 30 września 2020 r. w bibliotekach, wypożyczalniach oraz klubach dyskusyjnych.
  • Nagrodą w konkursie jest Tablet z funkcją czytnika e-book Wi-Fi, 7 cali, pdf, ePub, Adobe DRM, z możliwością czytania w nocy + pakiet 633 książek (ebook, wgranych do urządzenia).
  • Uczestnicy konkursu  mogą przesyłać swoje prace drogą mailową na adres: qes@qesagency.pldo 30 września 2020 roku.
  • W dniu 5 października 2020 roku zbierze się komisja złożona z trzech osób: wydawcę, autora oraz współpracownika wydawcy, która wyłoni zwycięzcę.
  • Wynik konkursu zostanie ogłoszony na stronie internetowej www.qesagency.pl, w zakładce aktualności, w dniu 6 października 2020 r. W ślad za nim informacja ta pojawi się na stronach internetowych bibliotek.
  • Zwycięzca otrzyma informację o wygranej drogą mailową wraz z prośbą o podanie danych umożliwiających rozliczanie podatkowe oraz dostarczenie nagrody.
  • Po szczegółowy regulamin konkursu zapraszamy na stronę organizatora.

Poniżej zamieszczamy list do czytelników od organizatora:

Drodzy Czytelnicy!

Nasz konkurs na najlepszą recenzję powieści obyczajowej „Baku, Moskwa, Warszawa” – autorstwa Marcina Michała Wysockiego, rozkręca się w niemal 300 filiach bibliotecznych na terenie całej Polski.

Bardzo nas cieszy, że w wielu placówkach wypożyczono już wszystkie dostępne egzemplarze tej książki. To fantastycznie, że powieść cieszy się tak dużym zainteresowaniem, ale jednocześnie przypominamy, że nasza akcja trwa do końca września, więc na pewno nie tylko macie Państwo szansę na zapoznanie się jej treścią, ale także uczestnictwo w konkursie.

Przypominamy, że jedynym warunkiem jest napisanie recenzji o książce „Baku, Moskwa, Warszawa”
i przesłanie jej do dnia 30 września 2020 roku na adres: qes@qesagency.plMiłym czytelnikom życzymy udanej lektury, licząc na Wasze recenzje, a wspaniałych bibliotekarzy serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za ich wsparcie.

Z poważaniem, Wydawca książki – Lidia Nagiecka