Książka, którą może czytać cała rodzina na raz? Nie tylko – może również wspólnie brać udział w jej przygodach i decydować o ich przebiegu.

Tak właśnie działa „Gościniec poprzez czas i przestrzeń” – pierwsza interaktywna książka dla całej rodziny. Zamiast ekranów telewizorów, komputerów i komórek – wspólne, emocjonujące przeżycia, i to niezależnie od wieku. Ucieczka w ciemnościach z obozu Rzymian, próba węchu i smaku podczas szukania właściwych jagód w lesie, czy zdobywanie cennych minerałów, to tylko niektóre z nich.

Akcja książki rozgrywa się w czasach pierwszego Bożego Narodzenia na terenach Ziemi Świętej i jest podzielona na osiem głównych rozdziałów z których każdy jest osobną przygodą, którą można przeżyć wspólnie z rodziną i przyjaciółmi.

Księga Przygód Gościńca (178 stron w pełnym kolorze, skórzana oprawa, złote tłoczenia) wydana jest wraz z licznymi akcesoriami (łącznie 315 elementów) w formie gry scenariuszowej. Całość można zakupić tutaj: http://sklep.polskiegryplanszowe.pl/glowna/14-gosciniec-poprzez-czas-i-przestrzen-i-sciezka-archaniola-rafaela-2-gry-w-1-pudelku-ii-edycja.html

 Więcej informacji na temat tej niezwykle ciekawe pozycji można uzyskać tutaj: www.gragosciniec.pl

Polecamy!