Syn kontrowersyjnego działacza społecznego znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Zrozpaczony mężczyzna prosi o pomoc agencję „Echo”, zajmującą się poszukiwaniem zaginionych osób. Igi, właściciel agencji oraz Sandra, jego współpracownica, sami przed laty stracili bliskie dla siebie osoby. Wciąż żyją nadzieją na ich odnalezienie, jednak stopniowo odkrywana prawda okazuje się przerażająca… Czy uda im się odnaleźć zaginionego mężczyznę? Jakie powiązania będzie miał z przeszłością Sandry? Jaki wpływ będzie miało rozwiązanie zagadki na życie bohaterów?

“Utraceni” to książka, która dotyka wielu trudnych tematów: poszukiwania zaginionych osób, zbrodnie, porwania, szantażowanie, uzależnienie, przemoc, gwałt. Ukazuje życie osób, które straciły i nie odnalazły swoich bliskich, pokazuje działania policji i dziennikarzy. W fabułę wpleciona została również polityka i powiązania z przestępczością narkotykową, która działa na szeroką skalę mając swoje gałęzie w wielu segmentach życia społecznego i rodzinnego.

Jeśli szukacie książki pełnej emocji, którą pochłania się “na raz” i od której nie można się oderwać, z ciekawą historią i zaskakującym zakończeniem to “Utraceni” są lekturą dla Was.

Gorąco polecamy i czekamy na kolejny tom!