Niepublikowana dotąd powieść nieżyjącej już, a niezwykle lubianej pisarki Lucindy Riley. “Tajemnice Fleat House” porwą Was w objęcia, zaangażują i wzbudzą wiele emocji, ponieważ są książką zupełnie inną niż te, które dotychczas wyszły spod pióra autorki.

Klimatyczna, specyficzna i przede wszystkim pełna tajemnic historia elitarnej szkoły, gdzie niespodziewana śmierć jednego z uczniów pociągnie za sobą wydarzenia skrywające zagadki z przeszłości. Dlaczego do zakończenia śledztwa będzie potrzebne rozwikłanie pewnej tajemnicy sprzed lat? Co kryją mury Fleat House? I czy pani detektyw upora się ze śledztwem pomimo problemów osobistych? 

 Historia wydaje się zupełnie inna a jednak utrzymana w charakterystycznym dla autorki stylu, z cudownie wykreowanymi bohaterami, oryginalnym klimatem a także zagadką na pierwszym planie. Nie ma tu epatowania okrucieństwem, seksem lub wulgaryzmami, a to nie jest częste we współczesnych kryminałach.

Książka oczaruje swoim gotyckim klimatem i sprawi, że trudno Wam będzie przerwać lekturę przed przewróceniem ostatniej strony… Polecamy!