Najpopularniejsze polskie autorki literatury obyczajowej przygotowały dla swoich czytelniczek prawdziwą niespodziankę – tom najpiękniejszych opowieści o miłości. W gronie autorek znalazły się: Magdalena Witkiewicz, Agnieszka Krawczyk, Agnieszka Lingas-Łoniewska, , Ilona Gołębiewska, Magda Knedler, Natasza Socha, Małgorzata Warda oraz Katarzyna Misiołek.

Zawarte w zbiorze opowiadania łączy zaginiona przed laty pocztówka, która nie dotarła pod wskazany adres z powodu różnych zawirowań. Po latach wreszcie trafia do adresata i w większy lub mniejszy sposób wpływa na jego obecne życie.

Zapewniamy, że lektura opowiadań przyniesie Wam chwilę oderwania od rzeczywistości, pozwoli na zadumę, otuli nadzieją, nakarmi optymizmem i wiarą, że wszystko jest możliwe. To zbiór, który zaatakuje Was różnymi emocjami i przemyśleniami i choć góruje w nim miłość, to nie zabraknie tu także przyjaźni i więzi rodzinnych. Przywoła refleksję, że nie warto odkładać życia na później a miłość to dar o który warto zawalczyć.

Idealna lektura na walentynkowy weekend!