Inspirowana prawdziwą historią Anny Garskiej i jej mamy Michaliny powieść o potędze matczynej miłości i o zbrodni prawie doskonałej.

Ania to zwyczajna młoda kobieta, rodzinna, mocno związana z matką i starszą siostrą, na zabój zakochana w przystojnym mężu policjancie, wpatrzona w córeczkę, na którą długo czekała. Podejrzewa męża o romans, bo ten coraz więcej czasu spędza poza domem, jest zimny i obcesowy, czuły jedynie dla córki.
Nagle Ania znika bez wieści, a jej mąż kompletnie się tym nie przejmuje. Matka i siostra Ani rozpoczynają poszukiwania na własną rękę, dopiero po jakimś czasie zaczyna działać policja. Wszystko wskazuje na to, że kobieta zginęła z ręki męża…

Anna Garska zaginęła 7 lipca 2012 roku. Do dnia dzisiejszego nie została odnaleziona a zgromadzone przez prokuratora dowody jednoznacznie wskazują, że została zamordowana przez osobę, którą kochała najbardziej, przez swojego męża. Został on skazany na 25 lat więzienia, jednak nie przyznaje się do zamordowania żony.

 „Mocna więź” na długo pozostaje w pamięci. Wstrząsająca, wzruszająca i przerażająca. Budzi wiele skrajnych emocji, zwłaszcza gdy ma się świadomość, że ta historia wydarzyła się naprawdę, tuż obok nas. Polecamy!