Ta książka to obowiązkowa pozycja dla każdej szanującej się jesieniary! J

Anna Chaber już swoją pierwszą książką „Zaproś mnie na Pumpkin Late” dała się poznać jako specjalistka od powieści z jesiennym klimatem.

Tym razem autorka zabiera nas do przepełnionej urokiem Kanady, którą poznajemy oczywiście w najpiękniejszym czasie w roku, czyli jesienią.

Lena wyjeżdża do Kanady, do ciotki, by uciec i ochłonąć od kłopotów w Polsce. Jonathan pilnie poszukuje nowej asystentki, by móc ukończyć swoją książkę. Ich drogi łączą się za sprawą spotkania z niedźwiedziem… Zaciekawieni?

Między bohaterami rodzi się prawdziwe uczucie – najpierw przyjaźń, zaufanie, później miłość. Jesień została odmalowana krajobrazami różnych rejonów Kanady, aromatycznymi napojami i ciastami, oraz jesiennym Świętem Dziękczynienia. A także dużą ilością syropu klonowego!

O czym jeszcze jest ta książka? O odwadze. O tym, że warto stawiać czoło problemom, bo ucieczka ich nie rozwiązuje. O tym, że warto walczyć o prawdę, nawet tą bolesną i niewygodną. Lecz przede wszystkim trzeba mieć odwagę by walczyć o siebie, o swoje marzenia i plany.

Anna Chaber pisze wyjątkowe książki. Oprócz rozrywki oferuje też w nich miłość, troskę, zadumę i wspomnienia. Zróbcie sobie zatem pumpkin late, zapalcie świecę, otulcie się pledem i zanurzcie w lekturze książki. Gwarantujemy udany jesienny wieczór! Po książkę zapraszamy do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 101.