Opis książki

Magda próbuje pogodzić się ze stratą siedmiomiesięcznej córki. Są przy niej jej najlepsze przyjaciółki: Karolina, Monika i Justyna. One również bardzo przeżywają śmierć Jagody, jednak każda ma też własne problemy. Karolina jest uwikłana w romans, który według niej przynosi więcej korzyści niż strat. Monika, mając dość samotności, daje się ponieść emocjom, przez co wpada w kłopoty. Justyna za wszelką cenę próbuje zajść w ciążę, jednak nie dostrzega, że jej małżeństwo powoli obraca się w ruinę.

Cztery przyjaciółki, cztery osobowości. Każda przypomina inną porę roku, jednak razem tworzą mur nie do przebicia.

O książce

Książkę “Cztery pory kobiet” czyta się bardzo przyjemnie i szybko, chociaż problemy w niej poruszane są poważne. Można się wczuć w historię i dobrze poznać każdego bohatera. Fabuła jest momentami zaskakująca i naprawdę intryguje czytelnika. Piękna historia o prawdziwej przyjaźni.

O autorze

Anna Podsiadło pochodzi z Sosnowca. Jest zagłębianką, choć „godać” po śląsku również potrafi. Uwielbia słuchać muzyki, szczególnie na koncertach. Nie potrafi pracować w ciszy. Inspiracje do swoich książek czerpie z obserwacji otoczenia. Uważa, że życie pisze najlepsze scenariusze… i książki. Jest autorką książek dla dzieci i dorosłych.

Prywatnie żona, mama 7-letniej Klary, miłośniczka fitnessu i dobrego jedzenia. Ze wszystkich słodyczy najbardziej lubi jeść… burgery.