Opis książki

“Altanka pod magnolią” to bardzo smutna i wzruszająca historia. Książka opowiada historię Moniki, która stara się poukładać życie po śmierci córeczki. Kobieta wmawia sobie, że to jej wina. Przeprowadzka do małej miejscowości ma przywrócić Monice wewnętrzny spokój. Monika pomimo swojej ogromnej straty i bólu, potrafi pomagać innymi wspierać bliskich.

Wkrótce, po przeprowadzce  poznaje fryzjera Piotra a później architekta krajobrazu Grzegorza. Jej świat wywraca się do góry nogami gdy poznaje córkę Grzegorza, która jest bardzo podobna do jej córki.

Czy zrozpaczona kobieta odzyska spokój i ułoży sobie życie od nowa?

Czy zmiana miejsca oraz nowe znajomości pozwolą młodej kobiecie znaleźć szczęście i ukojenie po stracie dziecka? Przekonaj się czytając książkę Sandry Podleskiej.

O książce

“Altanka pod magnolią” to już trzecia powieść Sandry Podleskiej.

To historia bardzo nostalgiczna, wzruszająca i pełna emocji. Autorka pokazuje nam historie o życiu po stracie, które wiąże się z ogromną rozpaczą.

Autorka porusza w książce tematy żałoby, rozpadu małżeństwa i nadziei na lepsze jutro.

Chwytająca za serce historia i sprawiająca, że łzy pojawią się w oczach.

O autorze

Sandra Podleska jest autorką książek obyczajowych i romansów. Debiutowała powieścią „Piernik z wróżbą”. W prywatnym życiu autorka jest żoną i mamą dwójki dzieci. Jest osobą wrażliwą na piękno natury, ceni sobie pokój i powolne życie. Jej pasja to fotografia i czytanie książek.