Przedstawienie teatrlne – 6 grudnia 2019 r. o godz. 17.00 młodzi czytelnicy, uczestnicy Golędzinowskiego Kółka Teatralnego wystawili w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 102 przy ul. Jagiellońskiej 47 E przedstawienie  pt.„Opowieść Wigilijna”.  Kolejny raz nasza Biblioteka stała się tego wieczoru prawdziwym teatrem. Brawom nie było końca, dziękujemy za ucztę dla oczu i łzy wzruszenia. /Pracownicy/

Wspólne ubieranie choinki w Wypożyczalni nr 102 ❣ super zabawa, integracja i pomoc. Dziękujemy młodym czytelnikom za zaangażowanie i pięknie udekorowanie choinki w naszej Bibliotece. /Pracownicy/

Dzeci szyły, szyły i uszyły. Z okazji „Dnia Pluszowego Misia” nasi młodzi czytelnicy ze ścinków materiałów uszyły pięknego bibliotecznego misia.

W każdą środę Wypożyczalnia nr 102 wraz z wolontariuszem Karolem zaprasza młodych czytelników na korepetycje z matematyki.

W każdy wtorek Wypożyczalnia nr 102 wraz z wolontariuszką Olą zaprasza na Kółko Ekologiczne.

Święta tuż, tuż…czas pomyśleć o kartkach i bombkach z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Nasi Czytelnicy z Golędzinowa już zrobili. Było miło, świątecznie i rodzinnie, dziękujemy.

W Wypożyczalni nr 102 w każdy poniedziałek wolontariusz Damian uczy młodych czytelników nauki nowoczesnego tańca – Poppingu.