facebook link

Aktualności

Spotkanie autorskie z Kamilem Ciepieńko
22 listopada 2019

21 listopada 2019 r.  w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 41 odbyło się spotkanie z autorem książki poświęconej Pradze, Panem Kamilem Ciepieńko. W ramach realizowanego przez naszą Bibliotekę projektu „Mieszkamy na Pradze” dofinansowanego przez Muzeum Historii Polski. Książka „Praga II: nasza historia” autorstwa Pana Kamila to pierwsza publikacja, która przedstawia dzieje tego osiedla.  Podczas  wieczoru zaprezentowane zostały między innymi historyczne zdjęcia naszej okolicy. Uczestnicy spotkania mogli zobaczyć znajome miejsca na fotografiach sprzed 70, 50 czy 40 lat. Korzystając z obecności radnego pana Kamila Ciepieńko wszyscy chętnie dzielili się wspomnieniami i osobistymi historiami z minionych już lat. Spotkanie było bardzo interesujące i cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców. Nasz gość  Kamil Ciepieńko zbiera materiały do kolejnych publikacji na temat Pragi i szuka osób chcących się podzielić wspomnieniami i pamiątkami dotyczącymi dzielnicy. Wszystkim zainteresowanym pomocą Biblioteka ułatwi skontaktowanie się z autorem.

Spotkanie odbyło się z w ramach projektu "Mieszkamy na Pradze" na które otrzymano dofinansowanie z Muzeum Historii Polski z Programu „Patriotyzm jutra”.

Pozostałe aktualności

 


Punkt cyfrowego wsparcia seniorów Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Muzeum Historii Polski Patriotyzm Jutra Narodowy program rozwoju czytelnictwa Biblioteka narodowa Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa Logo warszawskich bibliotek msib

 


ZNAJDZIESZ NAS NA:

Facebook

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

POWRÓT DO GÓRY STRONY

 


POLECANE LINKI

 

KONTAKT

POLITYKA COOKIES

Projekt i wykonanie: AI