facebook link

Aktualności

„Kownacka, Brzechwa, Tuwim” - spotkanie z Szymonem Góralczykiem
13 maja 2019

W ramach Projektu "Podróż w czasie z literaturą” dofinansowanego  z MKiDN dnia 10 maja w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 50 przy ul. Skoczylasa 9 odbyło się spotkanie z bajarzem Szymonem Góralczykiem pod tytułem „Kownacka, Brzechwa, Tuwim”.

Pan Szymon przygotował dla dzieci z przedszkola nr 164 przy ul. Szanajcy opowiadania na podstawie wierszy „Rzepka”, „Dyzio Marzyciel”, „Pan Tralaliński”, „Pan Maluśkiewicz i wieloryb”  oraz książki Marii Kownackiej „Wesołe przedszkole” i „Plastusiowy pamiętnik”.  Swoje opowieści jak zawsze wzbogacił dźwiękami instrumentów oraz zabawami ruchowymi dla przedszkolaków, które z brały w spotkaniu czynny udział oraz z zachwytem słuchały niezwykłych historii.

Spotkanie dofinansowane z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Program „Partnerstwo dla książki” – zadanie „Podróż w zcasie z literaturą”.

Pozostałe aktualności

 


Punkt cyfrowego wsparcia seniorów Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Muzeum Historii Polski Patriotyzm Jutra Narodowz program rozwoju czytelnictwa Biblioteka narodowa Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa Logo warszawskich bibliotek msib

 


ZNAJDZIESZ NAS NA:

Facebook

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

POWRÓT DO GÓRY STRONY

 


POLECANE LINKI

 

KONTAKT

POLITYKA COOKIES

NEWSLETTER

Projekt i wykonanie: AI