facebook link

Aktualności

Warsztaty wielkanocne w Wypożyczalni nr 6
10 kwietnia 2019

9 i 10 kwietnia 2019 r. w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 6 przy ul. Strzeleckiej 21/25, odbyły  się  warsztaty wielkanocne. Dzieci z Przedszkola nr 167 wysłuchały opowiadania z książki pt. „Wielkanoc w Kisielicach Małych”, rozwiązywały zagadki dotyczące Świąt Wielkanocnych i odszukiwały w bibliotece przedmioty będące rozwiązaniem zagadek. Następnie każdy przedszkolak wylosował kolorowe jajko, które ozdobił i zamieniłw kolorową pięknie ozdobioną pisankę.

10.04.2019r. dzieci wysłuchały  książki Clarie Freedman pt. „O zajączku, co chciał wiedzieć, jak polować na niedźwiedzie” , rozwiązywały zagadki dotyczące Świąt Wielkanocnych i odszukiwały w bibliotece przedmioty będące rozwiązaniem zagadek. Następnie przedszkolaki ubierały w kolorowe futerka  i piórka: zajączki, baranki i kurczaczki. Była świetna zabawa.

Pozostałe aktualności

 


Punkt cyfrowego wsparcia seniorów Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego WPEK i Zintegrowany Program Rewitalizacji Narodowz program rozwoju czytelnictwa Biblioteka narodowa Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa Logo warszawskich bibliotek msib Fundacja ksk

 


ZNAJDZIESZ NAS NA:

Facebook

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

POWRÓT DO GÓRY STRONY

 


POLECANE LINKI

 

KONTAKT

POLITYKA COOKIES

NEWSLETTER

Projekt i wykonanie: AI